Ilustrační foto: pinterest.com
Stíny na víčkách a v ruce sklenka vína, dusné ovzduší a tanec na stole, těsno v střevíčkách, zítřejší kocovina, pít se nesluší, jen počkej ve škole.
Stíny na plicích a v těle těžké kovy, pohled do světla a život v soukolí, kdepak v lavicích, dnes mám už jiné školy, mladost ulétla a pětka nebolí.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Olga Štolbová
24.2.2014 10:32
Všechny školy jsme naštěstí přežili a každá nás nějak poznamenala, snad je to dobře. Že mladost ulétla, škoda, ale stále ještě jsme. Zase hezká báseň, díky...
Jiří Libánský
24.2.2014 00:02
Asi dokážeš napsat krásnou báseň na jakékoliv téma.
Kdo z nás je nemá? Ale málokdo by to tak hezky vyjádřil ve verších.