Taky doporučuji,dělám ji i jako bábovku,ještě někdy přidávám ořechy a rozinky,dělám ji s různými polevami i bez nich,někdy dám kakao,někdy ne,podobně jako paní Marie.Tak dobrou chuť všem,kdo to zkusí,já jí dělám zrovna dnes.
Mohu doporučit,jak jsem již psala ve složce ,,moučníky",Někdy dám místo pr.do peč.prášek do perníku,nebo bez kakaa,jindy zase s polevou-jakoukoliv a mňamka je ,když dám na buchtu ještě krém.