Počkat, až mraky
opět se přeženou,
vyletět s ptáky,
dát smutku červenou.
Naslouchat hlasu,
co z dáli promlouvá,
navzdory času,
s láskou se nesmlouvá.
Rozumět době
i ve svém pojetí,
ožívat v tobě,
teď, znovu, potřetí.
Vykouzlit něhu,
zašeptat vyznání,
z druhého břehu
dýchat ti do dlaní.
0/0
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
4
komentáře
Jiří Libánský
27.11.2013 10:34
Báseň, která na mne působí jak rozjásaná píseň.
Jitka Chodorová
27.11.2013 09:50
Rozumím a tleskám!!!
Zuzana Pivcová
27.11.2013 09:30
Já bych, Jani, řekla, že Ty jsi v téhle rovině královna komentářů. Umíš ocenit a potěšit vždy a každého. To je umění.
Jana Šenbergerová
27.11.2013 09:10
Přání...
Potěšit všechny,
kteří tě čtou,
je tvojí největší devizou.
Já děkuji ti za ni.
V roce 2008 se mi děly zvláštní věci, dobré, horší, velmi těžké, ale i ty až neuvěřitelně krásné. Začalo to na jaře, kdy v Národním muzeu v…
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 25. týden
Jezera, rybníky, přírodní i umělá koupaliště po celém Česku. To je téma vědomostního kvízu tohoto…
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?