Úsměv máš v očích,
úsměv máš na tváři,
úsměv je schůzka,
zapsaná v diáři,
úsměv máš na rtech,
nic tě přec nestojí,
úsměv je balzám,
co rány zahojí.
Úsměv je láska,
vyslaná do ticha,
úsměv máš v těle,
se mnou se zadýchá,
úsměv je všude,
úsměv je nirvána,
v nebi s ním budem
tančit až do rána.
0/0
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
2
komentáře
Jiří Libánský
10.1.2014 21:46
Příjemná lehká báseň pro radost. :-) Potěší.
Jana Šenbergerová
10.1.2014 14:17
S úsměvem jde všechno líp, už proto jich není nikdy dost.
Krásné verše!
V roce 2008 se mi děly zvláštní věci, dobré, horší, velmi těžké, ale i ty až neuvěřitelně krásné. Začalo to na jaře, kdy v Národním muzeu v…
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 25. týden
Jezera, rybníky, přírodní i umělá koupaliště po celém Česku. To je téma vědomostního kvízu tohoto…
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?