Les
Ilustrační foto: Pixabay

Rosa se třpytí na stéblech trávy,
svěží letní vzduch občerství rád,
paprsky sluneční laskají moji tvář.

Nořím se hlouběji do své duše,
provoněné láskou,
tančím v trávě, na louce,
kousek od lesa.

Jsem tak štastná,
je léto v plném proudu,
milované léto.

Zpět do rubriky Zpět na homepage
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
5 komentářů
Květa Chobotová
Vzácní přátelé, velice moc děkuji za Vaše vyjádření.... mám velikou radost
Jan Zelenka
Květo, to je psáno od srdce.
Ingrid Hřebíčková
I já se nořím hlouběji do své duše. Rozumím. Děkuji.
Miloslava Richterová
Radost z léta, pocity štěstí, krása. Zároveň zahrádka volá o pomoc, zalívám, opatruji, zastiňuji, pečuji. Děkuji :-)
Iva Bendová
Miluji orosená letní rána ❤️ Děkuji za láskyplnou básničku, i mezi řádky plnou toho nejkrásnějšího z léta 🌹

JSTE TU POPRVÉ?

Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?